Hakkımızda

 

 Hakkımızda

 

Işık, hayatımızın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Her mekânda farklı ışıklar, ortamın havasını değiştirir. Müzeler, sergiler, restoranlar gibi genel olarak tüm insanlara hizmet eden yerlerin ışık düzenleri büyük bir titizlik ve ustalık ile yapıldığı gibi artık ev ve iş yerlerimizde de bu ışık düzenlerini aynı ustalık ve titizlik ile yapabiliriz. Üstelik seçtiğimiz ışık ev veya iş yerimizin havasını değiştirecek ve misafirlerimiz gözünde bizim itibarımızı bile etkileyecektir.

Bu yüzden, bir mekânın ışık düzeni ve dekorasyonu çok önemlidir. Günümüzde, gelişen mimari teknolojinin, ışıklandırma sistemlerine de etkisi büyük olmuştur. Bu sebeple, ışıklandırma sistemlerinde birçok alternatif ortaya çıkmıştır. Bu alternatiflerden birisi de LED lambalardır.

Biz, www.e-lamba.com olarak internet üzerinden LED lambaların satışını gerçekleştiriyoruz. Bu işi yaparken, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak tek ilkemiz olduğu gibi, bu alanda Türkiye’de bir ilk olma özelliğimiz ve sizin destekleriniz ile daha iyi geleceğimizi umut ediyor ve bunun için çok çalışıyoruz. Sizin için en güzel lambaları seçiyoruz.

Ürünlerimizin, sizin hayatınıza ışık katması tek dileğimizdir. 2 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet veren www.e-lamba.com ’un deneyimli, alanında uzman ve insan ilişkilerinde başarılı personel kadrosu ile size en uygun LED lambayı buluyor ve satış öncesi, satış ve satış sonrası olmak üzere her aşamada sizlere desteğimizi sunuyoruz.

3 boyutlu dekoratif LED lambalar konusunda size yardımcı olabildiğimiz gibi, standart ürün ve reklam logolarınız için de size hizmet sunmaktayız. Özel siparişlerinizi alabilir ve size özel LED lambalar üretebiliriz.

Bizden yaptığınız her alışveriş sonrası kargo sıkıntısı da çekmezsiniz. Yurtiçi dağıtım ağımız oldukça geniş olup, kısa süre içerisinde ürününüz size ulaşacaktır.

Işık, bulunduğu yere etki eder. Bu yüzden, değiştirmek istediğiniz yere ilk önce ışığından başlayabilirsiniz, geniş ürün yelpazemiz, kaliteli ürünlerimiz, hızlı teslimat ve koşulsuz müşteri memnuniyeti güvencemiz ile sizleri bekliyoruz. Çünkü bize göre, kalıcı olmanın sırrı müşteri değil dost kazanmaktan geçer, güvenilir ve dürüst iş anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Hayatınızda bir ışık olmak buradayız.